Ви коли-небудь звертали увагу на склад так званої «мінеральної» косметики, яка продається в магазинах? Зробіть це обов'язково! В переважній більшості  така продукція насправді не мінеральна, а мінеральноскладова, тобто крім корисних мінералів у ній ще присутні інші не дуже корисні (а часом і шкідливі) компоненти — це тальк, синтетичні барвники, віддушки, спирт, консерванти, мінеральні масла (можуть спровокувати закупорювання пір).

Ми пропонуємо косметику тільки з чистих мінералів і органічних пудр — це діоксид титану, оксид цинку, міка серіціт, кольорові і перламутрові міки, стеарат магнію, нітрид бору, каолін, оксиди заліза, ультрамарин, оксид хрому, пудра перлів, шовкова пудра, пудри рису і бамбука, пудра зеленого чаю.

Мінеральна косметика не містить вологи, в ній не з'являються бактерії, для її збереження не потрібні консерванти.

Мінеральна косметика підходить навіть для чутливої, схильної до алергій, шкіри. Має природний фактор захисту від сонця SPF 15. Вона оздоровлює шкіру. Виглядає дуже природно, здатна замаскувати якщо не всі дефекти, то майже все :). Макіяж дуже стійкий, тримається протягом всього дня, але легко змивається будь-яким засобом для зняття макіяжу. З мінеральної косметикою Ви будете отримувати багато компліментів! Перевірено ;)

Ми робимо: пудру-основу (по щільності замінює тональний крем), пудри фінішні (вуалі, відтінкові пудри, глоу), консилери і коректори, праймери, рум'яна, бронзатори, тіні для повік і тіні для брів.

Якщо Ви не побачили потрібний Вам колір — повідомте нас, ми зробимо його для Вас. Не можете по фото визначитися з потрібним Вам відтінком — замовте пробники ;)