Вітаю!

 

 

Дякую, що завітали на цю сторінку :)

 

Давайте знайомитись :)

 

Мене звуть Євгенія Яцук. Я майстер та за сумісництвом власниця цього маленького інтернет-магазинчика.

 

Виготовляю мінеральну косметику за власними оригінальними рецептами з 2011 року.

 

Інгредієнти для косметики купую лише найвищої якості, в магазинах Америки. Косметика, що я пропоную – на 100% мінеральна. Я не використовую дешеві сумнівні наповнювачі, тальк, силікони, масла. Детальніше усю інформацію Ви можете знайти у блозі :)

 

В відділі мінеральної косметики Ви можете знайти такі продукти: пудра-основа, фінішна пудра (або вуаль матова), праймери (нічна пудра, доглядова пудра), консилери та корректори, хайлайтери (або вуаль з блиском), рум'яна, вуаль-рум'яна, бронзери матові, вуалі-бронзери, коректори для скул, тіні для повік, тіні для брів та дещо ще ;)

 

Також у продажу є необхідні пензлі для макіяжу.

 

Якщо Ви не знайшли потрібного продукту чи відтінку – обов'язково звертайтесь! Можливо, такий продукт вже існує, просто його ще не додано до вітрини магазину, або ж я створю той самий ідеальний продукт спеціально для Вас!

 

Також я займаюсь виготовленням різних прикрас та аксесуарів – віночки, обідочки, корони та тіари, сережки, кольє, заколочки та інше.

 

А ще інколи виготовляю листівки, коробочки, ялинкові прикраси та інші красивості :)

 

Я дуже рада, що змогла поєднати дві важливі у моєму житті речі – хоббі та роботу. Тому, купуючи в магазині Ти-Яскрава якісну косметику чи унікальну прикрасу, Ви отримуєте не лише якість та унікальність виробу, а ще й шматочок моєї душі ;)

 

Всі вироби, які зроблено з любов'ю – приносять лише радість та вдачу. Сподіваюсь, Ви це відчуєте :)

 

 

З повагою, Євгенія

 Мінеральна косметика ручної роботи. Прикраси ручної роботи. Корони, тіари, обідочки ручна роботи.