Оплата

   

   

    • Оплата замовлення на косметику – 100% оплата на картку Приватбанка. Або 50% від суми сплачуються на картку перед початком роботи над Вашим замовленням, та 50 % можна оформити як післяплату (тобто інші 50 % від суми можна буде доплатити під час отримання замовлення на пошті чи доставки кур'єром по Києву).

   

     • Оплата замовлення на прикраси. В залежності від того, які саме прикраси Ви бажаєте замовити, можу запропонувати або 100% передплату на картку Приватбанку, або 50% предплати перед початком виготовлення прикраси, та 50% доплати, коли прикраса готова. А також інші 50 % доплати можна оформити як післяплату під час отримання замовлення на пошті чи доставки кур'єром по Киеву.
    • На деякі прикраси – лише 100% передплата на картку Приватбанку.

   

    • Ці та інші нюанси ми можемо з Вами обговорити по телефону або у листуванні.

   

   • Реквізити на оплату надішлю Вам листом або за допомогою смс – після підтвердження замовлення та уточнення всіх нюансів.

   

    •  Також сплатити можна за допомогою Міжнародної системи грошових переказів «Western Union» або «MoneyGram».

   

   

   Доставка

   

   

   Найбільш розповсюджені транспортні компанії:

   

  «Нова пошта — лідер експрес - доставки» — тарифи за послуги вказані на сайті перевізника. Орієнтовна вартість доставки до 2 кг з мінімальною оціночною вартістю коштує 30 гривень, в залежності від регіону.


  Послуга накладений платіж (зворотна доставка) має додаткову вартість. Її вартість складає 2% від суми накладеного платежу + 9 гривень.

   

  Орієнтовний термін доставки — 1-2 доби.


  «Автолюкс — мистецтво перевезень» — тарифи за послуги вказані на сайті перевізника. Орієнтовна вартість доставки до 2 кг з мінімальною оціночною вартістю коштує 30 гривень, в залежності від регіону.


  Послуга накладений платіж (зворотна доставка) має додаткову вартість. Її вартість складає 1% від суми накладеного платежу + 14 гривень.

   

  Орієнтовний термін доставки 1-2 доби.

   

  «ІнТайм — національна служба доставки» — тарифи за послуги вказані на сайті перевізника. Орієнтовна вартість доставки до 2 кг з мінімальною оціночною вартістю коштує 30 гривень в залежності від регіону.

   

  Послуга накладений платіж (зворотна доставка) має додаткову вартість.

   

  Орієнтовний термін доставки 1-2 доби.

   

  «Укрпошта» — тарифи за послуги вказані на сайті перевізника. 

  Орієнтовна вартість доставки до 2 кг з мінімальною оціночною вартістю коштує 20 гривень в залежності від регіону.


  Послуга накладений платіж (зворотна доставка) має додаткову вартість. Її вартість складає 4% від суми накладеного платежу.

   

  Орієнтовний термін доставки 5-10 діб.

   

   За межі України

   

  Доставка виконується за допомогою поштової служби «Укрпошта». Орієнтовна вартість доставка багажу до 2 кг коштує 10-20 доларів США. Відправлення за межі України виконуються тільки після повної передоплати. Для здешевлення послуги перевезення найчастіше використовується спосіб пересилання «наземний». Орієнтовний термін доставки складає 2-3 тижні.

   

   Інші транспортні компанії:

   

  Якщо запропоновані нами способи доставки Вас не влаштовують, то запропонуйте більш зручний для Вас спосіб доставки. Можете написати нам листа, або по телефону.