BioSelect

BioSelect

Продукція BIOselect — це високоякісна органічна косметика. Основою косметичних засобів BIOselect є Диктамелія — цілюще поєднання рослини Диктамо з органічною оливковою олією.

Продукція BIOselect, призначена для природного і абсолютно безпечного догляду за волоссям, шкірою обличчя і тіла, не містить синтетичної сировини, продуктів нафтопереробки, небезпечних хімічних консервантів і синтетичних ароматизаторів. Кожне з косметичних засобів збагачене натуральними активними інгредіентами, рослинними екстрактами, цінними ефірними оліями рослинного походження для досягнення найвищої ефективності продукції.

Компанія, що пропонує придбати BIOselect ставлячись з повагою до споживача і навколишнього середовища отримала визнання Інституту екологічної сертифікації і Італійської асоціації органічного сільського господарства AIAB, які спільно розробили стандарт органічної косметики, чинний на всій території Європи.

Основні принципи сертифікації ICEA / AIAB

У виробництві використовується рослинна сировина сертифікованих органічних господарств, отримана в екологічно чистих природних умовах. Продукція може містити сертифіковані інгредіенти тваринного походження (наприклад, органічний мед, пилок).

Продукція не містить:
— заборонені шкідливі речовини згідно зі списком ICEA;
— генетично змінені продукти;
— радіоактивні речовини;
— продукти нафтопереробки;
— синтетичні ароматизатори, барвники та заборонені консерванти.

Товари, що відповідають вибору відсутні.