пензлик для макіяжу kabuki (кабукі)Для красивого мінерального макіяжу необхідні спеціальні пензлі для мінеральної пудри.

Виробники можуть бути різні, але назва самого пензлика у всіх однакова — Kabuki (кабукі).

 

Пензлик Kabuki (кабукі) відрізняється від інших пензликів для розсипчастої пудри тим, що у нього ворс дуже щільний, густий. Зовні пензлик схожий на помазок для гоління :). Може мати довгу або коротку ручку, різний діаметр. Але обов'язково зріз ворсу у формі напівсфери.

 

Це не реклама і не піар пензликів з дивною назвою :). Пензлик кабукі дійсно необхідний, якщо ви використовуєте мінеральну пудру-основу для макіяжу.

Якщо ви новачок, хочете замовити пробники або відразу велику порцію мінеральної пудри, але вважаєте, що зможете обійтися без пензлика для мінеральної пудри - то краще не витрачайте свій час на вибір пробників та на очікування гарного макіяжу. 100% отримаєте лише розчарування і в мережах інтернету з'явиться ще один негативний незаслужений відгук про мінеральну косметику :).

 

Так як пудра мінеральна має іншу текстуру, відмінну від звичайної розсипчастої пудри, то і техніка нанесення і пензлі теж будуть відрізнятися від технік та інструментів у звичайному макіяжі.

Мінеральну пудру-основу необхідно легенько втирати в шкіру круговими рухами, як би поліруючи покриття. Тому ворс пензлика повинен бути дуже щільним, але в той же час не колоти шкіру і не дряпати, тобто в міру повинен бути м'яким. Але не пухнастим! Пухнастим пензлем втерти щільну пудру в шкіру не вдасться, і замість красивого рівного покриття є ризик отримати «маску» на обличчі.

 

Хороший пензлик наносить мінеральну пудру дуже економно. Поганий пензлик, зайво пухнастий і не густий — здіймає пудру в повітря, утворюючи хмару пилу. Спонжем ви зможете нанести мінеральну пудру більш-менш добре на шкіру, але при цьому спонж просто «з'їсть» вашу дорогоцінну пудру. Великої баночки пудри вистачить на пару місяців замість 12-24 місяців, як має бути.

 

Під час вибору пензлика проведіть легенько великим і вказівним пальцями уздовж ворсу, як би погладжуючи його. У якісного пензлика ворсинки при цьому випадати не будуть. Перед використанням новий пензлик обов'язково необхідно промити м'яким шампунем і просушити. Сушити не на гарячій батареї і не ворсом догори!

 

Для мінерального макіяжу також можна використовувати пензлик флет-топ. Флет-топ відрізняється від кабукі зрізом. Якщо у кабукі зріз у формі напівсфери, то флет-топ має ідеально рівний плоский зріз або скошений. Ручка так само може бути або довгою, або короткою.

 

Оберете ви натуральний ворс чи синтетичний – значення не має, на якості макіяжу це не позначиться. Але якщо ви схильні до алергічних проявів, то краще обирати пензлі з синтетичниим волокнами. Кисті для мінерального макіяжу, як правило, не дешеві, це можна віднести до мінусів мінерального макіяжу. Але витратившись одного разу на хороший якісний пензлик, ви забезпечите собі дуже гарний, рівний, і, головне, не помітний тон на обличчі! При правильному догляді пензлик вам прослужить довго і радуватиме вас ідеальним і легким макіяжем щодня :)

Ми у Google+