Всім доброго дня!

Нещодавно на нашому сайті з’явились нові продукти. Для початку хочемо Вас ознайомити з нашим новим розділом Здоров’я. В якому вже з’явилась категорія Органічна їжа. В цій категорії ми Вам пропонуємо біо-добавки, органічну їжу та фіто-комплекси.

Ці препарати створені із натуральних речовин і сировини, вирощення та обробка відбувається без додавання хімічних препаратів. Вся продукція Fitne відповідає вищим стандартам біо-якості. Скрізь, де це можливо, використовуються речовини з сировини, вирощеної в сільських господарствах з контрольованим органічним землеробством. Всі продукти Fitne мають сертифікаційні знаки, що підтверджують біо-якість. Крім того, відмінна якість продуктів Fitne було не раз підтверджена експертизою німецького журналу з захисту прав споживачів Ökotest.

Біозлаки Erdmann HAUSER.вирощені в екологічно безпечних районах Німеччини без використання хімічних і синтетичних засобів по законам органічного біодинамічного землеробства. Для злаків Erdmann HAUSER використовується тільки генетично незмінне зерно для посівів, а грунт збагачується тільки органічними добривами.

Компанія Choice займається розробкою і виробництвом продукції для зміцнення здоров'я: фітокомплексів (рослинних лікувально-профілактичних комплексів) на основі пророслих зерен вівса, пшениці, кукурудзи; лікувально-профілактичних комплексів на основі морепродуктів; продуктів здорового харчування; лікувально-оздоровчої органічної косметики.