Що потрібно додати в раціон для здорового волосся, нігтів та шкіри?

 

Що робить людину по справжньому красивою? Звичайно, не косметика :)
Красиве волосся, шкіра, нігті — здорове волосся, здорова гладенька шкіра, міцні нігті.
За тілом необхідно доглядати не тільки зовні, а і з середини.  

 

Добре збалансований і поживний раціон сприяє здоров’ю шкіри, волосся та нігтів.  Звісно, окрім правильного харчування є багато і інших факторів які впливають на красу та здоров’я нашого тіла. Гормональний дисбаланс, стрес, брак нормального сну, низький рівень фізичної активності та куріння дуже впливають на самопочуття та зовнішній вигляд. Але слідкувати за здоров’ям все ж треба починати зі складання правильного раціону.

 

Отже, що треба їсти, щоб покращити красу вашого волосся, шкіри та нігтів?

 

— Сьомга. Найкориснішим продуктом є сьомга. Окрім вмісту вітаміну D та білку,  які є дуже важливими у створенні міцного волосся, не менш важливими є також жирні кислоти Omega-3, які самостійно організм не виробляє. Кислота Omega-3 накопичуються в жирових клітинах голови та живлять волосся та шкіру голови, та допомагають у боротьбі проти лупи.

Якщо сьомга вам не подобається, то як альтернативу можна вживати: сардини, оселедець, форель, скумбрію, гарбузове насіння, а також авокадо та горіхи.

 

— Волоський горіх. Коли доходить справа до дуже корисних жирових кислот Omega-3, то волоський горіх може дати гідну конкуренцію іншим продуктам. Ці чудо горіхи, наповнені біотином та вітаміном Е — поживні речовини, які являються захисним покриттям для ДНК клітин від пошкоджень.

 

— Білкові сироватки. Білок це те, що утворює кератин у волоссі та нігтях. Якщо волоссю та нігтям бракує білку, це може обернутись у «фазу застою», що може надалі призвести до втрати волосся та ламкості нігтів. На цій стадії можна легко виправити ситуацію, додавши горіхів до ранкового коктейлю або до каші. До того ж, білкові сироватки допоможуть контролювати апетит, що стане у пригоді, якщо ви намагаєтесь позбутись зайвої ваги.

 

— Сочевиця. Саме корисне знаходиться у самому дрібному, так ось — ці могутні боби вміщують в себе життєво важливі поживні речовини, такі як залізо, цинк, білок та біотин.

 

— Шпинат. Може шпинат і не самий улюблений овоч, але кожен має знати, що він містить багато корисних речовин, що є необхідними для здорового волосся та шкіри голови. Шпинат —  бета-каротин, фолієва кислота, вітамін С, які допомагають підтримати фолікули вашого волосся та нігті здоровими та сильними.

 

— Солодка картопля. Це ефективне джерело бета-каротину, який використовується нашим тілом для утворення вітаміну А. Люди, яким бракує вітаміну А в організмі, схильні до появи свербежу шкіри та утворення лупи на голові.

 

Бажаємо бути здоровими та красивими! ;)

Ми в Google+