Маникюрный инструментНевеличка історія, про те, як можна завдати собі неабиякої шкоди манікюрним інструментом, якщо не дотримуватись елементарних гігієнічних порад.

 

Історія про те, як 22 річна жителька Бразилії виявилась ВІЛ позитивна. Ймовірність того, що отримала ВІЛ інфекцію при використанні ножиців для манікюру при видалення кутикул, які взяла у користування у ВІЛ інфікованої людини.

 

Після виявлення інфекції, під час здачі аналізу, жінка повідомила, що вона не мала сексуальних відноси. Це саме підтвердив гінеколог.

 

Лікарі які досліджували хворобу жінки, також підтвердили, що вона раніше не здавала кров і їй не робили переливання. Аналізи її матері та хлопця мали негативний результат аналізу на вірус.

 

Лікар пізніше дослідив та дізнався, що жінка вакцинована довгий час і перебуває в пізній стадії захворювання через низьку білих клітин у крові. Після подальших досліджень, доктор дізнався, що ця жінка 10 років тому обмінювалась з ВІЛ інфікованою двоюрідною сестрою ножицями для кутикул. Сестра приховувала свій статус в таємниці протягом 17 років.

 

Дослідники поки що не можуть підтвердити технічно, що  зараження відбулось за рахунок обміну інструмента для манікюру, можливо це відбулось, коли сестра не приймала антивірусні ліки, що робило вірус ще більш потужним.