догляд за руками та нігтями11 порад як утримати руки та нігті в гарному стані.

 

Догляд за руками та нігтями також важливий, як і догляд за шкірою обличчя. Наші руки щоденно піддаються різноманітним пошкодженням, таким,  як  УФ промені, хімічні подразники від побутових виробів та мила. І це з часом може відобразитись на стані шкіри рук та нігтів.

Ваші руки дуже важко працюють  для вас щодня. Тож приділіть кілька хвилин в день і ви вашим ручкам :)

       

1. Намагайтесь не використовувати гарячу воду при митті рук.

 

Гаряча вода позбавляє шкіру її природного жиру і робить сухою. При митті рук використовуйте теплу воду зі зволожуючими миючими рідинами. Якщо ви віддаєте перевагу милу, то зверніть увагу на інгредієнти. В склад мила мають входити такі речовини, як гліцерин, вазелін, соєва олія або соняшникова олія.

 

2. Зберігайте Ваші руки зволоженими за допомогою зволожуючих кремів для рук.

 

Зволожуючі креми зроблять ваші руки ніжними та молодшими. Однак не кожен крем або лосьйон може це зробити. Саме креми для рук найкраще підходять для зволоження рук, тому що вони не містять жиру і добре вбираються в шкіру. Використовуйте крем для рук кілька разів протягом дня та перед сном.

 

3. Наносіть крем з вмістом SPF 30.

 

Сонцезахисний крем захистить ніжну шкіру ваших рук від шкідливого впливу сонячних променів. Використовуйте крем за 15 хвилин до виходу з дому на вулицю і повторюйте нанесення кожні 2 години або в міру необхідності.

 

4. Вдягайте рукавички під час хатніх робіт.

 

Одягаючи рукавички, ви зберігаєте ваші руки від пересихання  та появи тріщин, коли ви стикаєтесь з гарячою водою. Гаряча вода позбавляє ваші руки природнього жиру і робить ваші руки сухими. Також ви уникаєте контакту з хімічними миючими засобами, які можуть викликати почервоніння, свербіж та алергію.

 

Догляд за нігтями та кутикулами.

 

1. Зберігайте ваші нігті та кутикули зволоженими.

 

Не забувайте вчасно натирати кутикулу та по боках нігтів зволожуючим кремом або вазеліном. Зберігаючи ваші кутикули та нігті зволоженими, ви робите нігті більш гнучкими та менш схильними до надломів, задир та тріщин. Якщо ваші кутикули занадто сухі  і схильні до розтріскування, то спробуйте скористатись маслом для кутикул перед сном для більшого зволоження.

 

2. Щоденний масаж кінчиків пальців.

 

Масажування кінчиків пальців підвищує кровообіг шкіри навколо нігтів, зберігаючи їх здоровими і менш схильними до розтріскування та лущення.

 

3. Зберігайте правильну довжину нігтів.

 

Більш зручна і практична довжина нігтів 2-3 мм від кінчиків пальців. Нігті, які занадто довгі, скоріш за все можуть ламатись або містити бактерії, в той час занадто короткі нігті можуть бути не достатні, щоб захистити пальці.

 

4. Здорове харчування для здоров’я нігтів.

 

Включіть до свого звичного раціону продукти, багаті біотином або вітаміном B7, щоб  запобігти ламкості нігтів. Продукти, які багаті на біотин та B7 — зелений горох, боби, насіння соняшнику, коричневий рис, волоські горіхи, овес.

 

4. Будьте лагіднішими до кутикул.

 

Не витискайте кутикули занадто далеко назад, лишайте їх якомога більше, аби уникнути пошкодження або зараження. Користуйтесь спеціальними лопатками для обробки кутикул. Не варто підрізати кутикули ножицями.

 

6. Зберігайте манікюрні інструменти в ідеальній чистоті.

 

Манікюрні інструменти можуть бути розповсюджувачами мікробів та інфекцій. Щоб уникнути зараження крові, пильнуйте за вашими манікюрними інструментами та тримайте їх в повній чистоті.

 

7. Лікування ран та врослих нігтів.

 

 

Якомога швидше займіться лікування врослого нігтя, щоб уникнути зараження. Відразу лікуйте порізи або рани кутикул та нігтів. Якщо кутикула або ніготь запалилась, неодмінно продезінфікуйте уражене місце за допомогою антибактеріального засобу.