4 шт.

за сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Пензлик для макіяжу Kabuki

субота, 12 грудня 2015 р. 20:25:42 Europe/Kiev

пензлик для макіяжу kabuki (кабукі)Для красивого мінерального макіяжу необхідні спеціальні пензлі для мінеральної пудри.

Виробники можуть бути різні, але назва самого пензлика у всіх однакова — Kabuki (кабукі).

 

Пензлик Kabuki (кабукі) відрізняється від інших пензликів для розсипчастої пудри тим, що у нього ворс дуже щільний, густий. Зовні пензлик схожий на помазок для гоління :). Може мати довгу або коротку ручку, різний діаметр. Але обов'язково зріз ворсу у формі напівсфери.

Читати далі
1 Коментарії | Додано в Cтатті автором Evgeniya Yatsuk

Підбір мінеральної пудри

середа, 28 жовтня 2015 р. 12:39:55 Europe/Kiev

асортимент мінеральної пудриВ цій статті ми хочемо допомогти нашим привабливим відвідувачам та користувачам у підборі правильної, саме для них потрібної мінеральної пудри із нашого розділу. Як виявляється це не дуже проста задача, підібрати потрібний відтінок. Ми хочемо Вам допомогти у підборі саме Вашого тону, кольору та типу мінеральної косметики, яка підійде саме Вам!

 

Ми зібрали всі відтінки в одну таблицю, щоб вам легше було вибрати свою ідеальну пудру-основу.

Читати далі
0 Коментарії | Додано в Cтатті автором Evgenia Yatsuk

Нанесення мінеральної косметики

субота, 27 грудня 2014 р. 11:47:11 Europe/Kiev

В цій невеличкій статті хочемо Вам поетапно розповісти як наносити мінеральну косметику ручної роботи яка представлена у нашому інтернет-магазині.

Поради по нанесенню косметки надає наша майстриня цієї косметики — Євгенія Яцук.

 

З початку праймер.

В основному це мінерально-органічні або органічні пудри (шовк, рис, бамбук, зелений чай). Наноситься праймер першим шаром на очищене і зволожене обличчя (крем повинен вже вбратися, залишки крему прибрати серветкою). Праймер вбирає шкірні виділення — працює як бар'єр між шкірою і пудрою-основою маскуючою. Пудра-основа краще, якісніше лягатиме зверху праймера, ніж якщо наносити її на чисту зволожену шкіру без праймеру — пудра ковзає поверх праймера, лягає тонким шаром, без ефекту маски. Праймер вирівнює рельєф шкіри.

Органічні праймери доглядають за шкірою, їх ще називають нічними пудрами або уходовими, можна наносити на ніч або просто так, без косметики декоративної, як додатковий догляд.

Тепер шкіра готова до нанесення декоративної косметики :)

 

Читати далі
0 Коментарії | Додано в Cтатті автором Evgenia Yatsuk

Мінеральна пудра в магазині, яка вона?

середа, 2 січня 2013 р. 23:16:00 Europe/Kiev

       Ви коли-небудь звертали увагу на склад так званої «мінеральної» косметики, яка продається в магазинах? Зробіть це обов'язково! В переважній більшості  така продукція насправді не мінеральна, а мінеральноскладова, тобто крім корисних мінералів у ній ще присутні інші не дуже корисні (а часом і шкідливі) компоненти — це тальк, синтетичні барвники, віддушки, спирт, консерванти, мінеральні масла (можуть спровокувати закупорювання пір).

Читати далі
1 Коментарії | Додано в Cтатті автором Evgeniya Yatsuk

4 шт.

за сторінку
Сортувати у порядку збільшення