DNC

DNC

Початок компанії DNC було покладено в 1990 році. Команда молодих ризьких інженерів, покинувши розпадаюче науково-виробниче об'єднання, і спробувавши сили на ниві біржової торгівлі, створила комерційну компанію. Сфера діяльності була обрана відразу — латвійська косметика . Якість латвійської продукції і тоді високо цінувалося в СРСР і в Східній Європі. Очолювана двома інженерами-електронники, фірма послідовно будувала мережу дистрибуції і вела пошук перспективних постачальників. Критерієм у виборі служили якість продукції та ціна, не перевантажена рекламними витратами. Ряд французьких і англійських постачальників, укупі з латвійськими, протягом декількох років успішно представлявся фірмою ДНЦ на російському і східноєвропейському ринку.

Час йшов — змінювалися запити і очікування користувачів косметики. Почалася розробка косметики під маркою DNC. Пропозиції , залучених західних фахівців, ретельно аналізувалися і відбиралися. Відпрацьовувалися принципи, на яких потрібно будувати ефективну систему захисту від вікових змін і несприятливих чинників. Досвід підказував нові рішення і до виведення на ринок підготували десятки продуктів. Була сформульована і розроблена концепція лікувальної косметики DNC.

Продукція DNC зазнає постійних змін . Асортимент перетвориться і модернізується відповідно до запитів покупців і завдяки появі нових можливостей в способах обробки натуральної сировини. З'являються можливості отримати нові компоненти для косметики з найвіддаленіших куточків планети і від найкращих постачальників.

Концепція DNC ®

Гранична концентрація «працюючих» компонентів. Ми вважаємо, що на створення «почуття комфорту» пішло 9 /10 зусиль багатьох виробників. При цьому готові легкі, кремообразовані кошти складаються на 90 і більше відсотків з води, що тягне за собою необхідність використовувати консерванти і емульгатори. Приберіть з рецептури воду і потреба в них зникне. Часом наші олії, віск, трави, солі, екстракти та глини програють їм в комфорті, але вони вирішують свої завдання швидше і краще.

Більшість природних інгредієнтів , що не піддавалися хімічній обробці, не подразнюють шкіру і не є алергенами. Ретельний підбір дозволяє використовувати натуральні компоненти «на повну міщь», в серйозній концентрації, а не в мікродозах, як в основному, ми зустрічаємо в сучасній косметиці.

Досвід професійної косметики ми адаптуємо для домашнього використання. Це не складно, але вимагає від розробників глибокого розуміння взаємодій компонентів.

Здебільшого ми не винаходимо, а шукаємо і знаходимо, як вирішити проблеми.


Принципи DNC® :
  • не використовувати синтетичні компоненти, якщо існують близькі по дії природні;
  • не створювати комфортний у вживанні продукт на шкоду його ефективності;
  • не допускати компромісу в якості інгредієнтів;
  • не перевантажувати вартість продукції рекламними витратами.

  • Нет товаров соответствующих выбору